Doprava přes Zásilkovnu od 800 Kč zdarma.

Čajové kapsle Nespresso

Všechno při jednom – příprava čajů v kávovaru Nespresso. Nekompromisní kvalita kapslí přímo z Itálie, všechny kapsle kromě citronového čaje jsou plněné 100% bylinkami a kvalitními čajovými lístky. Žádné náhražky.Číst více

Bylinkové čaje v kapslích

Připravit bylinkový čaj vyžaduje čas a docela dost nádobí. Sítko, sypká směs, ve výsledném čaji nakonec plavou zbytky nadrcených bylinek a není to ono. Kapsle s čajem do Nespresso problém vyřeší jednou pro vždy. Velmi snadno připravíte pravý bylinkový čaj – stisknutím jednoho tlačítka a bez námahy. Z bylinkových čajů můžete vybírat buď Bylinkový čaj se zázvorem (super v období chřipek!) nebo heřmánkový doplněný o další bylinky (pijeme před spaním).

Černý čaj

Obyčejný černý čaj není zase tak obyčejný, jak se může zdát. V našich kapslích do Nespresso jsou sušené čajové lístky z poctivých čajovníkových plantážích. Z kapsle tak připravíte čaj, který bude mít blíže k výluhu z listového sypaného čaje než k pytlíkovému, levnému čaji, který nebývá tak kvalitní. Díky čajovým kapslím do Nespresso si i ráno, když spěcháte připravíte velmi rychle kvalitní čaj, kterým nastartujete svůj den.

Citronový čaj do Nespresso

Jako jediný ho máme v kapslích z extraktu – „granulí“. To proto, aby se dal připravit v létě i ledový. V granulích je pravý čajový extrakt šetrně získaný z čajových lístků a čaj je ochucený neškodnou kyselinou citronovou a sušenou citronovou šťávou, takže se nemusíte bát, že je to nějaký driák. :)

V naší nabídce si vyberete

Čaje takové, jaké potřebujete