Doprava přes Zásilkovnu od 800 Kč zdarma.

Kávové kapsle Dolce Gusto

Dopřejte si pravou italskou kávu u vás doma! Kapsle do Dolce Gusto plníme jen mletou kávou vypraženou přímo v Itálii. Nechte se uchvátit jemnou BIO arabikou, nebo silnější robustou! Číst více

Káva v duchu italských tradic – to celé v kapsli do Dolce Gusto

Připravit si pravé italské espresso nebylo nikdy snazší. Všechny kapsle do Dolce Gusto plníme pouze kvalitní kávou, která je vypražená přímo v Itálii. Odborníci z pražíren Italian Coffee vybírají kávová zrna všude po světě, třeba v Brazílii, v Africe nebo Mexiku. Dopřát si tak můžete vyvážené směsi arabiky a robusty nebo jednodruhovou BIO arabiku, která uspokojí i ty nejnáročnější milovníky kávy. Naše kapsle balíme do speciálních pytlů, díky tomu si kapsle uchovají aroma po dlouhou dobu a káva je vždy čerstvá. Připravte si ve vašem kávovaru Dolce Gusto kávu jako z kavárny!

Příprava pravého espressa v Dolce Gustu

Pravé italské espresso má objem pouhých 35 ml. Na naše poměry jde o malou kávu, zato je ale pořádně silná. Pokud chcete větší šálek kávy, můžete si připravit takzvané lungo. Toho docílíte tím, že do šálku čistého espressa přilijete horkou vodu a kávu tím „prodloužíte“. Výsledkem bude čistá chuť kávy. Když byste si udělali větší kávu přímo v kávovaru Dolce Gusto (což je častá chyba!) a přes kapsli by proteklo více než 35 ml vody, káva by nebyla tak dobrá. Jde totiž o to, že když přes namletá zrna proteče moc vody, začnou se „louhovat“ nežádoucí látky a káva je potom nepříjemně hořká a nakyslá.

Dolce Gusto vyvine v kapsli tlak až 15 barů

Vysoký tlak v kombinaci se speciální kapslí, která ho ještě umí regulovat garantují, že voda přes namletou kávu proteče přesně tak, jak má. U méně kvalitních výrobců se také stává, že kapsle praskají. To se vám u našich kapslí do Dolce Gusto nestane. Každou várku testujeme na několika Dolce Gusto kávovarech, které jsou v České republice v prodeji a kapsle jsou přesně kalibrované. V případě jakékoli nespokojenosti garantujeme 100% vrácení peněz u nepoškozených výrobků.

Káva do Dolce Gusto pro každého

Robusta, nebo arabika? Vyberte si, na co máte chuť!


Kterou kávičku zkusíte vy? :)