Doprava přes Zásilkovnu od 800 Kč zdarma.
Hledáme pro vás to nejlepší ze světa Nespresso kapslí. Vyzkoušejte naše kapsle, které dovážíme přímo z Itálie od renomovaného výrobce Italian Coffee. Do vašeho kávovaru Nespresso tak objevíte různé nové druhy kapslí, kávy nebo třeba latté. Vyzkoušejte něco nového! Navíc pro vás hlídáme nízké ceny a Nespresso kapsle u nás koupíte nejvýhodněji – jde nám o poměr cena/výkon. Číst více

Kapsle do Nespresso – latté i pražená káva

Ať už máte rádi pořádné espresso, nebo si chcete vychutnat slaďoučké latté, jsme tu pro vás. Máme několik různých druhů kapslí, ze kterých si vybere opravdu každý. Připravte si ve vašem kávovaru Nespresso třeba oříškové latté, nebo si vyberte z několika druhů kapslí do Nespresso s praženou mletou kávou – máme jednodruhovou arabiku i silné směsi s robustou, které vás zaručeně postaví na nohy.

Kapsle do Nespresso – arabika i robusta

Jemnost arabiky, nebo síla kvalitní robusty, která se vyznačuje nízkou kyselostí? Vyberte si kávu přesně pro vás. Intenso vás okouzli intenzivní vůní, Crema zase svojí vyvážeností a Arabika úžasnou jemností. Připravte si z kapslí do Nespresso přesně takovou kávu, která vyhovuje vašemu gustu.

Latté nebo čaj do Nespressa? Žádný problém

Chcete si usnadnit práci a poránu si ve vašem kávovaru velmi snadno připravit třeba černý čaj? Nabídka našich čajů v kapslí je tu pro vás. Vychutnejte si bylinkové čaje – máme heřmánkový, ve kterém je opravdový heřmánek a na chřipku vám pomůže bylinný čaj se zázvoreme. Pokud hledáte inspiraci a chcete vyzkoušet něco nového u vaší odpolední chvilky klidu, dopřejte si čokoládové nebo oříškové latté, které pro vás dovážíme exkluzivně z Itálie. Věříme, že jste ani nevěděli, co všechno z kapslí do Nespresso můžete ve vašem Nespresso kávovaru vykouzlit.

V naší nabídce si vyberete

Robusta nebo arabika, čaje i další speciality

  • Kávy v kapslích do Nespressa
  • Bylinkové i normální čaje
  • Speciality a latté


Na co máte největší chuť vy? A napadá vás nějaká další příchuť, která by se dala přidat? Klidně nám napište!