Doprava přes Zásilkovnu od 800 Kč zdarma.

Lavazza

Luxusní zrnková káva Lavazza. Dopřejte si prémiovou zrnkovou kávu, v naší nabídce máme především zrna od přední italské pražírny Lavazza. Lavazza byla založena už v 19. století a od té doby zaručuje nejvyšší standard kvality. My kávu vozíme napřímo z Itálie – díky tomu vám zaručíme Lavazzu za nejlepší ceny na trhu. Kávy, které od Lavazzy vybíráme jsou navíc skvěle vhodné pro domácí přípravu – v Lavazze si totiž uvědomují, že ne každý má doma kávovar za vysoké desítky tisíc a kávy z řady Expert jsou přesně zkalibrované tak, že si jejich úžasnou chuť vychutnáte i doma, po přípravě ve vašem domácím kávovaru. Číst více

Káva v duchu italských tradic

Skvělá vůně a nezaměnitelná chuť udělaly z kávy Lavazza absolutní špičku ve svém oboru. Z Lavazzy se stal pojem, který znají po celém světě. Ať si vyberete jakoukoli kávu, chybu neuděláte. Lety prověřené směsi arabiky a robusty podle starých receptur, nebo vynikající jednodruhová zrna čisté arabiky z prémiových lokací. V našem sortimentu si vybere každý, od milovníků náročnějších rozvrstvenějších káv až po ty, kteří upřednostňují obyčejnější kávy s jasně čitelným charakterem. Lavazza si najde cestu do srdce každého z nás.

Gusto Forte – pořádná síla

Káva přesně pro ty, kteří nemají rádi kyselost a upřednostňují příjemně pitelnou kávu na každý den, která má ale pořádnou sílu. To je Lavazza Gusto Forte. Jde o unikátní 100% směs silné robusty. Zrna před vypražení Lavazza pečlivě kontroluje a nakupuje pouze od certifikovaných pěstitelů. Robusta nabízí chuť, která se zalíbí většině lidí, je nenáročná na přípravu a svůj charakter ukáže i při domácí přípravě v klasickém kávovaru.

Expert Crema – prémiové potěšení

Pro všechny mlsné jazýčky a náročné zákazníky vytvořili v pražírně Lavazza prémiovou, vysoce kvalitní směs zrn z Brazílie, Jižní Ameriky a Afriky a dali jí jméno Lavazza Expert Crema. Jde o velmi příjemnou kávu s podtóny kakaa a sušeného ovoce, těšit se můžete na vyváženou zemitou dochuť. Chuť této prémiové směsi od Lavazzy se rozvíjí postupně, má plné tělo. Směs Lavazza Expert Crema je navíc skvěle vhodná pro domácí přípravu – v Lavazza se totiž uvědomují, že ne každý má doma profesionální kávovar za vysoké desítky tisíc, a proto směs Lavazza Expert Crema zkalibrovali tak, aby si ji mohl vychutnat každý. Podle nás je ještě lepší než Lavazza Oro!

Káva Lavazza, kterou dokonale připravíte i u vás doma

Harmonické směsi od tradiční pražírny Lavazza čekají jen na vás

Tak která bude přesně podle vašeho gusta? :)