Doprava přes Zásilkovnu od 800 Kč zdarma.
Přes 10 000 spokojených zákazníků, originální Dolce Gusto kapsle v akci i speciální limitované edice, jsme pravým odborníkem na kávu. Nakupujte z ověřeného e-shopu, jsme jednička přes kávové kapsle. Dopřejte si ty nejzajímavější Dolce Gusto kapsle. Číst více

Kapsle do Dolce Gusto – latté i pražená káva

Fandíte klasickým kávám, nebo si rádi vychutnáte lattéčko? U nás si vybere každý. Nabízíme kapsle s italskou kávou praženou dle starých italských tradic nebo speciální latté edice přímo pro váš Dolce Gusto kávovar. Desítky různých druhů kapslí máme stále skladem. Dopřejte si doma kávu jako z kavárny, z italských kapslí Italian Coffee ve vašem kávovaru hravě připravíte pravé espresso a další speciality. V naší nabídce také najdete Nescafe Dolce Gusto kapsle.

Latté i cappuccino z jediné kapsle do Dolce Gusto

Pro ty, kteří si rádi pochutnají na různých speciálních nápojích je skvělou zprávou, že všechny naše latté i cappuccina připravíte z jediné kapsle. Když si tedy koupíte balení, které obsahuje 16 kapslí, připravíte z nich 16 celých nápojů. Ale pozor! Italové pijí menší kávy než my, takže počítejte s tím, že cappuccina i latté jsou trošku menší, než jste zvyklí. No a aby to bylo ještě výhodnější, pravidelně připravujeme kapsle Dolce Gusto akce!

BIO arabika i robusta v kapslích

Naše pražené kávy splňují ty nejvyšší standardy. Víte, proč jsme vlastně náš eshop založili? Prostě a jednoduše – nechutnala nám káva, kterou běžně v kapslích koupíte. A tak jsme se rozhodli, že to změníme! Třeba taková naše BIO arabika je super jemná káva, která uspokojí i ty opravdu náročné. Váš kávovar Dolce Gusto vám navíc připraví kávu skoro jako z kavárny. Dokáže totiž vyvinout tlak až 15 barů a speciální kapsle dokážou přizpůsobit tlak, pod jakým se káva připravuje přesně tak, aby vznikl dokonalý nápoj. Naše kapsle jsou navíc perfektně balené ve speciálních pytlích. Díky této technologii káva neztrácí své aroma a vydrží dlouho čerstvé!

V naší nabídce si vyberete

Robusta, nebo arabika? Vyberte si, na co máte chuť!


Kterou kávičku zkusíte vy? :) A pokud máte kávy dost, zkuste třeba náš stojan na kapsle Dolce Gusto!