Doprava přes Zásilkovnu od 800 Kč zdarma.

Čerstvá výběrová káva

Milujeme kávu. A neděláme kompromisy. Proto jsme pro vás napražili naši vlastní sérii výběrových káv! Měli jsme to v plánu už dávno, ale není to taková sranda a chtěli jsme mít všechno dokonalé. Připravili jsme pro vás výběrovou brazilskou arabiku a jako jedni z mála opravdu výběrovou vietnamskou robustu. A protože chceme, abyste také nedělali kompromisy, nacenili jsme pro vás kávy za nejlepší ceny na trhu. Číst více

Opravdu výběrová zrnková káva

A co to je vlastně ta výběrová káva? Slovo „výběrová“ není v tomto případě jen fráze – káva je upražená jen z těch nejlepších zelených zrn, která projdou pečlivou selekcí přímo na plantáži. Ze zbytku zrnek se upraží „normální“ kávy a z těch nejlepších jsou „výběrovky“.

Známe své dodavatele, nabízíme vám jen to nejlepší

Vietnamskou robustu máme od dodavatele, kterého známe napřímo. Pravidelně do Vietnamu létá a podporuje místní farmáře. Arabicu máme z Brazilie, regionu Santos a na celosvětovém srovnávacím žebříčku výběrových zrn se právě zrnka, ze kterých jsme pražili, umístila na předních místech.

Jak naši zrnkovou kávu pražíme?

Zrnkovou kávu pražíme přímo v České republice, díky tomu jsou zrna vždy čerstvá a při přípravě kávy ze sebe vydají to nejlepší. Balíme je do speciálních pytlíků s výdechovým ventilem, díky tomu káva může dýchat a dále pracovat, uchává si to nejlepší aroma a nezkazí se. Kávu pražíme s citem tak, abychom podtrhli její chuťový charakter.

Jak zrnka připravovat

Naše kávy se skvěle hodí do domácích automatických kávovarů, mokakonviček, profi kávovarů i na filtr

  • Level 1 – 100 % výběrová robusta Vietnam – domácí automatický kávovar, moka konvička
  • Level 2 – 50 % arabika 50 % robusta – domácí automatický kávovar, moka konvička
  • Level 3 – 80 % arabika 20 % robusta – domácí automatický kávovar, profesionální kávovar, moka konvička
  • Level 4 – 100 % výběrová arabika Brazílie – domácí automatický kávovar, profesionální kávovar, moka konvička, filtr

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení