Doprava přes Zásilkovnu od 800 Kč zdarma.

Čerstvá výběrová káva

Milujeme kávu. A neděláme kompromisy. Proto jsme pro vás napražili naši vlastní sérii výběrových káv! Měli jsme to v plánu už dávno, ale není to taková sranda a chtěli jsme mít všechno dokonalé. Připravili jsme pro vás výběrovou brazilskou arabiku a jako jedni z mála opravdu výběrovou vietnamskou robustu. A protože chceme, abyste také nedělali kompromisy, nacenili jsme pro vás kávy za nejlepší ceny na trhu. Číst více

Opravdu výběrová zrnková káva

A co to je vlastně ta výběrová káva? Slovo „výběrová“ není v tomto případě jen fráze – káva je upražená jen z těch nejlepších zelených zrn, která projdou pečlivou selekcí přímo na plantáži. Ze zbytku zrnek se upraží „normální“ kávy a z těch nejlepších jsou „výběrovky“.

Známe své dodavatele, nabízíme vám jen to nejlepší

Vietnamskou robustu máme od dodavatele, kterého známe napřímo. Pravidelně do Vietnamu létá a podporuje místní farmáře. Arabicu máme z Brazilie, regionu Santos a na celosvětovém srovnávacím žebříčku výběrových zrn se právě zrnka, ze kterých jsme pražili, umístila na předních místech.

Jak naši zrnkovou kávu pražíme?

Zrnkovou kávu pražíme přímo v České republice, díky tomu jsou zrna vždy čerstvá a při přípravě kávy ze sebe vydají to nejlepší. Balíme je do speciálních pytlíků s výdechovým ventilem, díky tomu káva může dýchat a dále pracovat, uchává si to nejlepší aroma a nezkazí se. Kávu pražíme s citem tak, abychom podtrhli její chuťový charakter.

Jak zrnka připravovat

Naše kávy se skvěle hodí do domácích automatických kávovarů, mokakonviček, profi kávovarů i na filtr

  • Level 1 – 100 % výběrová robusta Vietnam – domácí automatický kávovar, moka konvička
  • Level 2 – 50 % arabika 50 % robusta – domácí automatický kávovar, moka konvička
  • Level 3 – 80 % arabika 20 % robusta – domácí automatický kávovar, profesionální kávovar, moka konvička
  • Level 4 – 100 % výběrová arabika Brazílie – domácí automatický kávovar, profesionální kávovar, moka konvička, filtr