Doprava přes Zásilkovnu od 800 Kč zdarma.

Dolce Gusto latté

Dolce Gusto latté! Připravit si ho doma během několika desítek vteřin? Žádný problém. Jako jediní vám nabídneme speciální nápoje do Dolce Gusto z jediné kapsle! V balení je tak 16 kapslí, ze kterých připravíte 16 nápojů. Číst více

Latté kapsle do Dolce Gusto, sezónní limitované edice a stálé bestsellery

Máte rádi zajímavé příchutě a chcete se nechat rozmazlovat? Právě pro vás jsou naše limitované edice kapslí do Dolce Gusto. Dopřát si můžete třeba Kokosové latté, Vánoční skořicové latté a mnoho dalšího. Tedy pokud nejsou zrovna vyprodané. Limitované edice jsou skladem jen občas, nevyplatí se na ně tedy čekat. Vybírat ale můžete z našich stálých bestsellerů. Oříškové latté je mezi zákazníky za celé období našeho působení nejoblíbenější. Z jediné kapsle si v kávovaru Dolce Gusto připravíte skvělé latté s příchutý lískových oříšků.

Čokoládové latté do Dolce Gusto, které vás dostane

Chcete zkusit něco zajímavějšího než obyčejné latté? Chuť kávy ve spojení s jemnou italskou čokoládou vás dostane. Nechte se hýčkat chutí kávy a horké čokolády v jednom. Čokoládové latté do Dolce Gusto připravíte z jediné kapsle a v balení jich máte 16! No, a pokud není čokoláda zrovna vaší příchutí, zkuste třeba karamel. Ten se vyznačuje silnou chutí, která vám osladí každý den. Zkrátka – v naší nabídce latté kapslí do Dolce Gusto je tolik rozmanitých příchutí, že si vybere opravdu každý.

Příchutě zkalibrované v jediné kapsli do Dolce Gusto

Ideální receptura jednotlivých nápojů a přesně vyvážená chuť je zkalibrovaná v každé jednotlivé kapsli. Jak velké mají jednotlivé nápoje být je v popisku u každého produktu. Pozor! Jelikož jde o italské kapsle a Italové jsou zvyklí na to pít menší kávy, jsou kapsle zkalibrované tak na 150 ml. Chuť je ale intenzivní a pokud máte rádi větší kávy, nebojte se přidat kapku plnotučného mléka. No a experimentům se meze nekladou, nakonec si můžete sami vyzkoušet, jak vám přípravá latté vyhovuje. Obecně platí, že čím menší, tím je silnější.

Latté do Dolce Gusto pro každého

Oříškové latté, karamelové latté nebo jen horká čokoláda do Dolce Gusto? Vyberte si, na co máte chuť!

A která specialitka je ta vaše? :)