Doprava přes Zásilkovnu od 800 Kč zdarma.

Nespresso latté

Ve vašem kávovaru Nespresso si můžete připravit i latté. Věděli jste to? V naší nabídce najdete latté z jedné kapsle, která připravíte velmi jednoduše. Kapsli stačí vložit do kávovaru a spustit přípravu „většího“ nápoje. A to je celé. Úžasně jednoduché a přitom delikátní. Tak jaké si dáte jako první?Číst více

Oříškové latté

Oříškové latté dokonale propojuje jemnou chuť lískových oříšků a výrazné tóny italské kávy s mlékem. Oříšek otevírá úplně novou dimenzi chutí, které byste v kávě možná ani nečekali. Ve vašem Nespressu ho navíc připravíte stejně jednoduše jako normální kávu z kapslí. Oříškové latté je naším dlouhodobým bestsellerem a od doby, kdy jsme ho uvedli do naší nabídky se ho prodali tisíce kusů a často je úplně vyprodané.

Čokoládové latté do Nespresso

Na první pohled jednoduchá kombinace, která ale překvapí svojí komplexností. Káva je příjemně sladká a skvěle se hodí třeba k odpolední siestě. Prostě si příjemně osladíte život. Příprava je opět velmi jednoduchá, kapsli stačí vložit do Nespressa a je hotovo (na kávovaru zmáčknout tlačítko „větší“ šálek).

Chvilka pohody

Připravte si z kapslí do Nespresso vyladěné latté, které vám osladí vaši každodenní chvilku pohody. Příprava je naprosto jednoduchá, za pár vteřin je hotovo. Vybrané příchutě jsou připravené na velikost „většího“ šálku, který na vašem kávovaru můžete při přípravě vybrat.

V naší nabídce si vyberete

Káva podle vašeho gusta