Doprava přes Zásilkovnu od 800 Kč zdarma.

Kávové pody

Kávové pody E.S.E. jsou pody (speciální balení) s mletou praženou kávou. V každém podu je přesně optimální množství kávy pro přípavu lahodného nápoje ve vašem kávovém systému na pody. Jedna porce kávy v E.S.E. podu obsahuje zpravidla 7g kávy. My pro vás vybíráme pody od těch nejlepších pražíren, které jsou v oboru. Zkuste třeba skvělé pody od Lavazzy nebo E.S.E. pody Kimbo.Číst více

Jednoduchá příprava doma

Pro ty, kteří mají kávovar, ve kterém se dají používát kávové pody to není žádná novinka, pro ty, kteří ale nad nákupem kávového systému, který E.S.E. pody podporuje to může být cenná informace – kávové pody představují skvělý poměr cena/výkon při přípravě každodenní kávy. Zboží dovážíme přímo z Itálie a díky tomu můžeme nastavovat skvělé ceny, káva z podů se proto doopravdy vyplatí. Každý pod je navíc speciálně vakuovaný, a proto si káva udrží své aromatické vlastnosti.

Pody Lavazza a Kimbo

Kdo by neznal světoznámou pražírnu Lavazza, která byla založena už v 19. století v Turíně. V naší nabídce si vyberete pody s kávou od Lavazzy, doma si tak velmi snadno a rychle připravíte opravdovou italskou kávu. Kimbo je pražírna, která klade obrovský důraz na kvalitu zpracování a vybírá si prémiová kávová zrna. Pokud chcete nekompromisní kvalitu, vyberte si pody od pražírny Kimbo. E.S.E.

Kávové pody a další výhody

Mezi další výhody kávových systému, které podporují kávové pody patří nízké nároky na údržbu. Kávovary jsou vysoce hygienické a vzhledem k technologii výroby kávového podu se extrakční komory tolik nezašpiňují. E.S.E. kávové pody navíc zaručí stálou kvalitu při přípravě kávy – v každém podu je totiž ideální množství kávy, přesně připravené, napražené a namleté pro podový kávový systém. Díky tomu kávu připravíte vždy stejně.

Nejvyšší kvalita

Lavazza nebo Kimbo, vždy vybíráme jen to nejlepší ze světa kávových podů.

Tak po kterých kávových podech sáhnete vy? :)