Doprava přes Zásilkovnu od 800 Kč zdarma.

Zdravé nápoje do Dolce Gusto

Zdravé nápoje a další specality v kapslích do Dolce Gusto! Už vás omrzela káva, nebo si jen chcete ve vašem kávovaru Dolce Gusto zkusit připravit něco nového? Chtěli byste vyzkoušet kapsle se zdravými nápoji? Zkuste třeba skvělý ječmenový nápoj nebo kávu s ženšenem! A také máme kapsle se speciálním sójovým nápojem, který v klidu nahradí třeba kravské mléko.  Číst více

Zdravé nápoje a speciality do Dolce Gusto

Ať už sháníte něco zdravého, nebo chcete vyzkoušet nějakou novinku, u nás si vyberete z široké nabídky různých kapslí do Dolce Gusto. Každé zdravé duši doporučujeme vyzkoušet kapsle s BIO ječmenem, které zaujmou i svojí skvělou chutí. Pro ty, kteří si chtějí své odpolední kafíčko udělat o trošku zajímavější zase máme kapsle s kávou a ženšenem – ve vašem Dolce Gustu si tak připravíte unikátní nápoj a ještě uděláte něco dobrého sami pro sebe. Tak co, už přemýšlíte, která specialitka je pro vás ta pravá?

Sójový nápoj do Dolce Gusto – nahraďte kravské mléko!

Hodně lidí si stěžuje na kravské mléko, přemýšlí nad ekologií nebo nejí živočišné produkty. Přesně pro takové máme Sójový nápoj v kapslích do Dolce Gusto, kterým se dá skvěle nahradit živočišné mléko nebo kapsle s mlékem při přípravě různých latté nebo cappuccin. Sójový nápoj tak doporučujeme koupit třeba s kapslemi Vigoroso. V kombinaci s nimi můžete doma připravit z kapslí do Dolce Gusto skvělé sójové cappuccino, na kterém si smlsnete bez výčitek. Ekologicky, šetrně k přírodě i kravičkám.

Ječmenový nápoj kapsle do Dolce Gusto v BIO kvalitě

Ječmen je přírodním antioxidantem, to je všem známo. Ale věděli jste, že od teď si ho připravíte ve vašem kávovaru Dolce Gusto z jediné kapsle? Ječmen obsahuje vitamíny a vylepšuje celkový stav organismu. V našich kapslích je navíc ječmen, který splňuje přísné mezinárodní normy BIO. V kapslích tak nejsou žádné látky, které by narušily čistotu výsledného nápoje a při pěstování ječmene nebyly využívány žádná umělá hnojiva ani jiné produkty, které by nesplňovaly přísné nároky pro pěstování BIO. V kapslích najdete 100% rozpustný ječmen, nic jiného.

Ochutnejte speciality a zdravé nápoje v kapslích do kávovaru Dolce Gusto

Ječmen, káva s ženšenem nebo třeba zázvorový čaj?

  • BIO ječmen v kapslích do Dolce Gusto
  • Pravý zázvorový čaj v kapslích do Dolce Gusto
  • Káva s ženšenem do Dolce Gusto

Tak čím si vaší sbírku kapslí ozvláštníte vy? :)