Doprava přes Zásilkovnu zdarma nad 800 Kč!

Nespresso káva

Nejprodávanější

7 položek celkem
all jpgs NES ARABICA
59 Kč

Kapsle do Nespresso 100% arabica, intenzita 6/10, jemná chuť, povznášející aroma, 10 kapslí do Nespresso, dopřejte si pravou italskou kávu z kapslí do vašeho kávovaru...

65
all jpgs NES INTENSO
59 Kč

Intenzita 8/10. Kombinace síly, plnosti a vysoký obsah kofeinu. 100 % robusta. Kapsle z řady Italian Coffee příjemně překvapí i opravdové milovníky kávy.

64
all jpgs NES CREMA
59 Kč

Intenzita 7/10. Vyvážená káva. Spojení jemnosti a síly. 60 % robusta a 40 % arabika. Kapsle z řady Italian Coffee příjemně překvapí i opravdové milovníky kávy.

63
all jpgs NES LUNGO
69 Kč

Intenzita 6/10. 100% arabika vypražená a umletá na míru pro přípravu lunga. Kapsle z řady Italian Coffee příjemně překvapí i opravdové milovníky kávy.

68
all jpgs NES DECISO
59 Kč

Intenzita 10/10. 70 % robusta a 30 % arabika. Kapsle z řady Italian Coffee příjemně překvapí i opravdové milovníky kávy.

67
all jpgs NES RISTRETTO
59 Kč

Intenzita 9/10. Ristretto – méně vody, více síly. 100% robusta. Kapsle z řady Italian Coffee příjemně překvapí i opravdové milovníky kávy.

66
all jpgs NES DEK
59 Kč

Intenzita 5/10. Káva bez kofeinu, která si zachovala svoji jedinečnou chuť. Kapsle z řady Italian Coffee příjemně překvapí i opravdové milovníky kávy.

69
Máte rádi poměr cena výkon a hledáte nejlepší kávu za rozumné peníze? Potom jste u nás správně. Vybrali jsme ty nejzajímavější italské kávy v kapslích do Nespresso. Všechna zrna jsou napražená v duchu starých italských tradic, doma si tak připravíte opravdové espresso. Dopřejte si kvalitu přímo z Itálie. Číst více

Kapsle do Nespresso – nejlepší italská káva

Unikátní směsi arabiky a robusty, šetrné pražení a pravá italská chuť. To všechno jsou naše kapsle do Nespresso. Ať už máte rádi silnější kávy, které vás po ránu postaví na nohy, nebo si v průběhu odpoledne rádi vychutnáváte kávy s jemným profilem a vyváženým aroma, u nás si z kapslí do Nespresso vyberete.

Jak jsme kávy vybírali?

Sami jsme neměli co pít. V kategorii levnějších kapslí do Nespresso nás nic nezaujalo – chutě byly nevyvážené, často mdlé. Proto jsme se vydali hledat kávu, kterou bychom sami rádi pili. Narazili jsme na italskou pražírnu Italian coffee, která nás svým přístupem a kávami naprosto uchvátila. Konečně jsme našli kávu, která nás oslovila. A to jsme si nemohli nechat sami pro sebe! Dopřejte si pravé italské kapsle do Nespresso.

Americký bestseller

V USA se kapslí Italian coffe prodávají miliony každý měsíc. V kategorii levnějších kapslí do Nespresso jsou tam absolutním bestsellerem – a to už něco znamená. Ve vysoce konkurenčním prostředí amerického trhu neuspěje kde kdo.

V naší nabídce si vyberete