Doprava přes Zásilkovnu od 800 Kč zdarma.

Nespresso káva

Máte rádi poměr cena výkon a hledáte nejlepší kávu za rozumné peníze? Potom jste u nás správně. Vybrali jsme ty nejzajímavější italské kávy v kapslích do Nespresso. Všechna zrna jsou napražená v duchu starých italských tradic, doma si tak připravíte opravdové espresso. Dopřejte si kvalitu přímo z Itálie. Číst více

Kapsle do Nespresso – nejlepší italská káva

Unikátní směsi arabiky a robusty, šetrné pražení a pravá italská chuť. To všechno jsou naše kapsle do Nespresso. Ať už máte rádi silnější kávy, které vás po ránu postaví na nohy, nebo si v průběhu odpoledne rádi vychutnáváte kávy s jemným profilem a vyváženým aroma, u nás si z kapslí do Nespresso vyberete.

Jak jsme kávy vybírali?

Sami jsme neměli co pít. V kategorii levnějších kapslí do Nespresso nás nic nezaujalo – chutě byly nevyvážené, často mdlé. Proto jsme se vydali hledat kávu, kterou bychom sami rádi pili. Narazili jsme na italskou pražírnu Italian coffee, která nás svým přístupem a kávami naprosto uchvátila. Konečně jsme našli kávu, která nás oslovila. A to jsme si nemohli nechat sami pro sebe! Dopřejte si pravé italské kapsle do Nespresso.

Americký bestseller

V USA se kapslí Italian coffe prodávají miliony každý měsíc. V kategorii levnějších kapslí do Nespresso jsou tam absolutním bestsellerem – a to už něco znamená. Ve vysoce konkurenčním prostředí amerického trhu neuspěje kde kdo.

V naší nabídce si vyberete