Doprava přes Zásilkovnu od 800 Kč zdarma.

O nás

Vybrali jsme pro vás to nejlepší ze světa kávových kapslí

Jmenuji se Lukáš Doubek a se svými přáteli jsem se pro vás rozhodl vytvořit e-shop Dejsikávu. K celému projektu nás inspirovali naši kolegové, kteří v práci i doma pijí kávu především z kapslových kávovarů a dlouho nebyli spokojeni s její chutí. Rozhodli jsme se tedy, že vybereme to nejlepší ze světa kávových kapslí za přijatelné ceny pro normální lidi, jako jsme my. Naším cílem je vždy poskytovat našim zákazníkům kávu ve vyšší kvalitě, než by podle její cenovky předpokládali. V našem sortimentu jsou zatím k dispozici kávové kapsle dvou značek: Italian Coffee a Pressogno.

Italian Coffee

Kávové kapsle od výrobce Italian Coffee jsou neporazitelné ve své cenové kategorii. Kávu dovážíme přímo z Itálie, kde je vybírána a pražena tradiční italskou metodou. Kávy z řady Italian Coffee se sice nedají porovnávat s výběrovými kávami za tisíce korun z těch nejdražších evropských kaváren, ale svým výkonem a chutí příjemně překvapí i opravdové milovníky kávy. Italian Coffee je vstupní branou do světa prémiové kávy.

 

Ozvěte se nám!

Pokud máte jakékoli dotazy, potřebujete pomoct s výběrem nebo nám jen chcete říct, že vám naše káva chutná, neváhejte nás kontaktovat na Facebooku, e-mailu: doubek@dejsikavu.cz nebo na čísle 777 966 107!