Doprava přes Zásilkovnu od 800 Kč zdarma.

Nescafé Dolce Gusto

V naší nabídce nesmí chybět ani originální kapsle od Nescafé Dolce Gusto. Rozhodli jsme se vybrat ty kapsle, které chutnají nám – především italské edice inspirované jižanskými metropolemi. Úžasný zážitek, jako byste byli v Itálii, si vychutnáte snadno doma z kapsle od Nescafe Dolce Gusto. Číst více

Italské metropole – střediska zajímavé kávy

Už po staletí přichází z Itálie ty nejzajímavější kávy. V připravili edici inspirovanou jižanskými metropolemi – jejich duch se promítl při pražení jednotlivých káv a vy si je můžete pohodlně připravit v pohodlí domova z jediné kapsle Dolce Gusto. Dáte přednost temperamentní Neapoli, elegantnímu Milánu, nebo tradičnímu Římu?

Nescafé Dolce Gusto kapsle

V každé kapsli od Nescafe Dolce Gusto je ideální množství kávy pro váš kávovar. Díky tomu ve vašem domácím přístroji vytvoříte úžasný tlak několika barů a káva z Dolce Gusto chutná jako z opravdové kavárny. Extrémně jednoduchá příprava z kapsle, a přitom vysoká chuťová kvalita učarovala nejen nám, ale celému světu. Připravte si doma kávu jako z profi kávovaru!

Espresso podle vašeho gusta

Ve směsích od Nescafe jsou prémiové kávy z celého světa, šetrně vypražené tak, aby vynikl jejich charakter. Vybírat můžete z několika druhů kapslí a připravíte vždy trochu jinou kávu. Volit můžete z různě silných káv a z kapslí si tak připravit kávu přesně takovou, jakou máte opravdu rádi. Udělejte si kávu v Dolce Gusto, která vám vykouzlí úsměv na tváři!

V naší nabídce si vyberete

Káva podle vašeho gusta