Doprava přes Zásilkovnu od 800 Kč zdarma.

Dolce Gusto čaj

Dolce Gusto čaj! Opravdové čaje i čajové nápoje v jediné kapsli pro váš kávovar Dolce Gusto. V každé kapsli je optimální množství bylinek, takže čaj bude mít vyváženou chuť. Číst více

Čaje do Dolce Gusto

V naší nabídce si vyberete přesně takový čaj, na jaký máte chuť. Zvolit můžete bylinkové čaje, které mohou mít příznivé účinky, třeba takový čaj na podporu normálního trávení, ve kterém je ideální mix pečlivě vybraných bylinek. Pro ty, kteří bylinkové čaje nemají moc rádi, tu jsou čajové nápoje – třeba heřmánkový čajdík, ve kterém je čajový a heřmánkový extrakt nebo citronový čaj také na bázi extraktu (ten můžete navíc připravit i ledový). Vše v jediné kapsli do Dolce Gusto, díky které si čaj připravíte velmi rychle. To oceníte hlavně ráno, když spěcháte s dětmi do školy nebo sami do práce. Čaje v kapslích do Dolce Gustou budou vaším pomocníkem, který vám ušetří čas!

Zázvorový čaj v kapsli do Dolce Gusto – pro náročné

Chcete opravdový zázvorový čaj? Žádnou náhražku? Žádné granule? Zkuste náš zázvorový čaj v kapslích do Dolce Gusto. Je v něm opravdový zázvor a další bylinky, třeba citronová tráva, díky tomu se skvěle hodí do chladných dní a jak všichni víme už od našich babiček, zázvor skvěle funguje při nachlazení. V balení máte 16 kapslí do Dolce Gusto, pravý zázvorový čaj připravíte během chvilky. Ale pozor! Ten náš je fakt síla. Takže nic pro slabé povahy!

Čaje do Dolce Gusto ušetří čas

Ať už máte rádi jakýkoli čaj, všichni se shodneme na tom, že pár chvilek navíc, hlavně po ránu, se vždycky hodí. Díky optimálnímu mixu v každé kapsli ušetříte ráno spoustu času (a můžete si třeba přispat :)), kapsli jednoduše vložíte do kávovaru Dolce Gusto a kávovar spustíte. Nepusíte si dělat starosti s rychlovarnou konvicí a u sypaných čajů s přípravou sítka a následným mytím.

Ledový čaj do Dolce Gusto

Super novinkou je, že náš citronový čaj můžete připravit i ledový! Naši fanoušci si tak dlouho psali o ledový čaj, že jsme ho pro ně museli připravit. Tedy vlastně upravit původní kapsle. Citronový čaj si připravíte ráno teplý (skvělé na ráno) a z té samé kapsle ho můžete udělat i studený (oceníte hlavně při horkém letním odpoledni). Praktičnost kapslí do Dolce Gusto dotažená k dokonalosti. Nemyslíte?


Čaje do Dolce Gusto, které si vychutná každý

Oříškové latté, karamelové latté nebo jen horká čokoláda do Dolce Gusto? Vyberte si, na co máte chuť!


Který čaj ochutnáte jako první? :)